1 Araç
Termoking / Çekici / Tente Dorse
Takım ruhu, sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmaktır.

İşe değer katmak ve sonuca ulaştırırken üst seviyede verimlilik sağlamak.

Temelleri 1976 yılında atılan Kocer Lojistik ilk olarak İran, Irak ve Suriye’ye yaptığı uluslararası taşımacılık ile sektöre adımını atmıştır.

İkinci kuşak babadan aldığı ticari bayrağı daha ileri taşıyabilmek için muz ithalat ve ihracatı  ile aile farklı alanlarda hizmet ve ürün satışı gerçekleştirmiştir.

Değişen dünyada Lojistik ihtiyaçlara bağlı olarak değişken yapısını global piyasaya göre tanımlayan firmamız, kendi alanında en iyi olmayı hedeflemiştir. Müşterilerimizin tedarik zinciri içerisindeki her türlü lojistik ihtiyaçlarını, gelişmiş teknolojik alt yapı, operasyonel güç, hizmet çeşitliliği ve Koçer Lojistik isminin güvencesiyle en uygun maliyet ve rekabet avantajı yaratan alternatif lojistik çözümler ile karşılamaktadır.
Kocer Lojistik merkez ofisi Mersin’de yer almaktadır. Mardin’de şube, Irak , İran ve Amerika’da temsilcilikler bulunmaktadır. Ortadoğu dışında İtalya’da acentemiz, Almanya’da ise depo ve acentemiz faaliyet göstermektedir.

Koçer Lojistik bünyesinde 103 adet özmal ve yüzlerce kiralık ve sözleşmeli araçlarla hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bugün ve gelecekteki beklentilerini ve ihtiyaçlarını algılayarak her müşteriye ve yüke en uygun çözümü bulmak ve müşteriye sunmak esaslı görevimizdir.

Ulaşılabilir

Dinamik ruhu ile taşıdığı yükle dünyayı dolaşan, 7/24 işinin başında bir ekibe sahibiz.

Avantaj kazandıran

Öz finansal gücümüz ve satın alma ağımızla size en avantajlı hizmeti sunuyoruz.

Kendi alanında uzman olarak kabul edilen LİDER bir şirket,

Bilgi ve deneyim birikimi olan, yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan,

Kalitenin müşteri memnuniyeti olduğunu düşünen ve inanan KOCER LOJİSTİK, sunduğu hizmetleri hatasız yapmayı hedefleyerek maliyete bakmaksızın mükemmel kalite seviyesine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Open chat